Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ZGODA

Głównym powodem, dla którego projekty kończą się niepowodzeniem,
jest to, że od samego początku są niewykonalne.

Fergus O'Connell


Edukacja

Współpraca z uczelniami wyższymi.

Szkolenia

Szkolenia dedykowane dla firm.

Konsulting

Innowacyjność, wdrożenia, projekty ...

Ozga.pl

Firma rozpoczęła działalność 2005-11-01, czyli do dnia dzisiejszego minęło 13 lat , 3 miesiące i 15 dni. Ja jednak pracuję znacznie dłużej. W trakcie mojej 29 letniej kariery zawodowej brałem udział w różnorodnych przedsięwzięciach informatycznych. Były to projekty związane z budową sieci WAN, wdrożeniem systemu ZORBA 3000 (PKO BP SA), administracją SAP, ORACLE, budową aplikacji web'owych, prowadzeniem projektów (PKN ORLEN SA). Zdobyłem również doświadczenie w zakresie DTP oraz podstawy kreowania wizerunku firm pracując w dziale informatycznym firmy AGORA (oddział Płock). Dzięki możliwości pracy w dużych i znanych firmach uważam, że zdobyłem doświadczenie, które teraz mogę w pełni wykorzystać.

Obecnie zajmuję się szeroko pojętą problematyką zarządzania projektami. Wspomagam firmy w uruchamianiu i prowadzeniu projektów, biorę udział w projektach jako podwykonawca.

Od 10 lat ściśle współpracuję z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu. Jestem opiekunem kierunku Zarządzanie Projektami na studiach podyplomowych. Prowadzę również zajęcia na innych kierunkach oraz szkolenia dedykowane dla firm.
Interesuję się możliwością wykorzysta gier i symulacji komputerowych w nauczaniu ludzi dorosłych. Jestem współautorem gry karcianej „Ale babka” oraz autorem gier Arbitrium i Arbitrium 2, SymDec, Fura, Nasz Stary Bryg.

Oferta

Wprowadzenie do zarządzania projektami
Planowanie i prowadzenie projektów
Wdrożenie metodyki projektowej
Warsztaty KPI
Ryzyko w projektach
Kreatywne rozwiązywanie problemów
Zespół projektowy
Komunikacja interpersonalna
Samoorganizacja
Myślenie wizualne
Zwinne metodyki zarządzania projektami
Ale babka

Kalenadrz