Tylko dwie rzeczy są nieskończone:
wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Albert Einstein

Nasze szczęście zależy od nas samych.

Arystoteles

W normalnym świecie nie można nacisnąć klawisza nowa gra. (...) Rzeczywistość właśnie na tym polega, że nie można się cofnąć i zacząć grać od nowa.

Éric-Emmanuel Schmitt

Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszyć twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że i ty możesz być wielki.

Mark Twain

Stan Twojego życia jest niczym innym jak odbiciem stanu Twojego umysłu.

Wayne W. Dyer

Wojciech Ożga

O mnie

Firma Ozga.pl rozpoczęła działalność 2005-11-01, czyli do dnia dzisiejszego minęło 12 lat , 7 miesięcy i 22 dni. Ja jednak pracuję znacznie dłużej. W trakcie mojej 28 letniej kariery zawodowej brałem udział w różnorodnych przedsięwzięciach informatycznych. Były to projekty związane z budową sieci WAN, wdrożeniem systemu ZORBA 3000 (PKO BP SA), administracją SAP, ORACLE, budową aplikacji web'owych, prowadzeniem projektów (PKN ORLEN SA). Zdobyłem również doświadczenie w zakresie DTP oraz podstawy kreowania wizerunku firm pracując w dziale informatycznym firmy AGORA (oddział Płock). Dzięki możliwości pracy w dużych i znanych firmach uważam, że zdobyłem doświadczenie, które teraz mogę w pełni wykorzystać.
Obecnie zajmuję się szeroko pojętą problematyką zarządzania projektami. Wspomagam firmy w uruchamianiu i prowadzeniu projektów, biorę udział w projektach jako podwykonawca.
Od 9 lat ściśle współpracuję z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu. Jestem opiekunem kierunku Zarządzanie Projektami na studiach podyplomowych. Prowadzę również zajęcia na innych kierunkach oraz szkolenia dedykowane dla firm.
Interesuję się możliwością wykorzysta gier i symulacji komputerowych w nauczaniu ludzi dorosłych. Jestem współautorem gry karcianej „Ale babka” oraz autorem gier Arbitrium i Arbitrium 2, SymDec, Fura, Nasz Stary Bryg.

Oferta szkoleń i warsztatów:

Wprowadzenie do zarządzania projektami
Planowanie i prowadzenie projektów
Wdrożenie metodyki projektowej
Ryzyko w projektach
Kreatywne rozwiązywanie problemów
Zespół projektowych
Komunikacja interpersonalna
Samoorganizacja
Myślenie wizualne
Zwinne metodyki zarządzania projektami
Ale babka

Mój kalendarz:

Polecam